Diabetologie

 

Cukrovka, neboli diabetes, je civilizační onemocnění, které ohrožuje stále více z nás. Na vině je nezdravý životní styl i genetické předpoklady, případně aktuální stav (například těhotenská cukrovka). Při včasné diagnostice se ale dá velmi dobře léčit. Nechte se preventivně vyšetřit včas.

Přijímáme nové pacienty bez nutnosti doporučení lékaře.

 

Dovolená:

MUDr. Hana Krejčí  13.7. / 3.8. / 17.8. / 24.8. / 31.8.

 

Proč diabetologie naší polikliniky

  • Nově otevřené moderně vybavené pracoviště
  • Komplexní léčba všech typů diabetu (diabetes 1. a 2. typu, specifické typy diabetu, gestační diabetes, metabolický syndrom, prediabetické stavy)
  • Péče o pacientky s těhotenskou cukrovkou
  • Komplexní edukační činnost

 

diabetologie.endokrinologie@poliklinikaippavlova.cz

Info – pro zkvalitnění služeb jsme pro naše pacienty zřídili emailové adresy jednotlivých odborností. Na tyto emaily pište žádosti o předpis dlouhodobě užívaných léků. Recepty budou připraveny k vyzvednutí do 3 pracovních dnů na  recepci v přízemí. Vždy uvádějte jméno, příjmení, ročník narození, jméno ošetřujícího lékaře a léky, které potřebujete předepsat. V případě, že Vám již lékař nebude moci bez kontroly léky napsat budete vyzváni k objednání na vyšetření. Emailová adresa neslouží k objednání. Pro objednání u jednotlivých lékařů se prosím domluvte telefonicky nebo osobně. Děkujeme za pochopení

Upozorňujeme, že platnost receptu je 14 dnů. Při nevyzvednutí a opakovaném vystavení téhož receptu bude účtován administrativní poplatek 40kč. Maily neslouží pro objednání k vyšetření, nelze blokovat termíny do opětovného potvrzení.

 

Objednejte se

Objednání: 222 511 178 

info@poliklinikaippavlova.cz

Zobrazit na mapě

Dotaz

Naši lékaři

MUDr. Zuzana Foglarová

MUDr. Hana Krejčí, PhD.

Ordinační hodiny

MUDr. Zuzana Foglarová
pondělí  
úterý  16:30 - 19:00
středa  
čtvrtek  
pátek  
MUDr. Hana Krejčí
pondělí  
úterý  
středa  
čtvrtek 12:30 - 16:00 
pátek  


Zdravotní sestra: Eva Pohanková, Gabriela Mecová

 

nevíte si rady?

neváhejte nás kontaktovat