Diabetologie

 

Cukrovka, neboli diabetes, je civilizační onemocnění, které ohrožuje stále více z nás. Na vině je nezdravý životní styl i genetické předpoklady, případně aktuální stav (například těhotenská cukrovka). Při včasné diagnostice se ale dá velmi dobře léčit. Nechte se preventivně vyšetřit včas.

Přijímáme nové pacienty bez nutnosti doporučení lékaře.

 

 

 

Proč diabetologie naší polikliniky

  • Nově otevřené moderně vybavené pracoviště
  • Komplexní léčba všech typů diabetu (diabetes 1. a 2. typu, specifické typy diabetu, gestační diabetes, metabolický syndrom, prediabetické stavy)
  • Péče o pacientky s těhotenskou cukrovkou
  • Komplexní edukační činnost

 

diabetologie.endokrinologie@poliklinikaippavlova.cz

Info – pro zkvalitnění služeb jsme pro naše pacienty zřídili emailové adresy jednotlivých odborností. Na tyto emaily pište žádosti o předpis dlouhodobě užívaných léků. Recepty budou připraveny k vyzvednutí do 3 pracovních dnů na  recepci v přízemí. Vždy uvádějte jméno, příjmení, ročník narození, jméno ošetřujícího lékaře a léky, které potřebujete předepsat. V případě, že Vám již lékař nebude moci bez kontroly léky napsat budete vyzváni k objednání na vyšetření. Emailová adresa neslouží k objednání. Pro objednání u jednotlivých lékařů se prosím domluvte telefonicky nebo osobně. Děkujeme za pochopení

Upozorňujeme, že platnost receptu je 14 dnů. Při nevyzvednutí a opakovaném vystavení téhož receptu bude účtován administrativní poplatek 40kč. Maily neslouží pro objednání k vyšetření, nelze blokovat termíny do opětovného potvrzení.

 

Objednejte se

Objednání: 222 511 178 

info@poliklinikaippavlova.cz

Zobrazit na mapě

Dotaz

Naši lékaři

MUDr. Zuzana Foglarová

MUDr. Hana Krejčí, PhD.

Ordinační hodiny

MUDr. Zuzana Foglarová
pondělí 14:40 - 18:00
úterý 16:30 - 19:00
středa  
čtvrtek  
pátek  
MUDr. Hana Krejčí
pondělí  
úterý  
středa  
čtvrtek 13:00 - 15:00 
pátek  


Zdravotní sestra: Eva Pohanková, Gabriela Mecová

 

nevíte si rady?

neváhejte nás kontaktovat