Rehabilitační lékař

Terapeutický tým je tvořen rehabilitačním lékařem a vysokoškolsky vzdělanými odborníky fyzioterapie, kteří poskytují vysokou kvalitu péče. Fyzioterapii je možné absolvovat na základě rozpisu odborným lékařem nebo po vyšetření rehabilitačním lékařem.

Proč se u nás léčit?

  • poskytujeme komplexní péči v oblasti fyzioterapie a FBLR
  • krátké objednací termíny
  • meziooborová spolupráce
  • nabízíme individuální sestavení rehabilitačního plánu
  • komplexní rehabilitační péče postavená na kineziologickém rozboru
  • fyzikální procedury

 

Informace pro pacienty MUDr. Aleny Polanské - MUDr. Alena Polanská dlouhodobě neordinuje. Její pacienti mohou být ošetřeni MUDr. Jánem Hrdým na pracovišti Myslíkova. Více informaci o pracovišti naleznete zde.

Jaké služby poskytujeme?

Komplexní odborné vyšetření pohybového aparátu se stanovením diagnózy a sestavení léčebného plánu rehabilitačním lékařem.

V rámci plnění individuálního léčebného plánu se optimálně kombinují základní i speciální terapeutické postupy pohybové terapie, manuální techniky a prostředky fyzikální terapie za účelem odstranění obtíží či bolestí, optimalizace funkce a urychlení rekonvalescence, zvýšení kvality života a zdatnosti klienta. Důraz je kladen na instruktáž a poradenství o autoterapii, dále na ergonomii pracovního prostředí a celkový pohybový režim klienta.

Jako doplněk je možné využít různé druhy nadstandardní péče kinesiotaping, lymfodrenáž, akupunkturu, sestavení tréninkového plánu. Nabízíme individuálně vedená zdravotní cvičení na posílení hlubokého stabilizačního systému s prvky jógy.

OSTEOCENTRUM

Specializované pracoviště pro diagnostiku a léčení osteoporózy pod odborným vedením zkušeného ortopeda. K dispozici unikátní celotělový denzitometr s okamžitými výsledky. Možnost terénního měření v jiných ZZ či ordinacích lékařů pomocí mobilního ultrazvukového denzitometru Hologic QDR Horizon Wi.

Denzitometrie

Přístroj slouží k vyšetření osteoporózy, což je onemocnění charakterizované úbytkem kostní hmoty.

  • vyšetření celotělovým denzitometrem
  • vyšetření probíhá na poliklinice v Legerově ulici
  • ordinační hodiny ÚT 15:00 – 18:00, PÁ 11:00 - 13:00
  • hrazeno všemi zdravotními pojišťovnami

Upozorňujeme, že platnost receptu je 14 dnů. Při nevyzvednutí a opakovaném vystavení téhož receptu bude účtován administrativní poplatek 40 Kč.

Objednejte se

Objednání: 222 511 178

Konzultace a výsledky: 222 521 272

info@poliklinikaippavlova.cz

Zobrazit na mapě

Dotaz

Naši lékaři

MUDr. Alena Polanská

 

MUDr. Alena Polanská
PONDĚLÍ  
ÚTERÝ  
STŘEDA 7:30 - 14:00 
ČTVRTEK  
PÁTEK  

Zdravotní sestra: Bc. Linda Vokrojová

nevíte si rady?

neváhejte nás kontaktovat