Interna

Interna se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních nemocí. Takových onemocnění je celá řada. Interna se velmi často soustředí na diagnostiku a poté nasměruje pacienta k vhodnému specialistovi. Přímo na interně se pak často léčí pacienti s několik a různými diagnózami.

 

 

V interní ambulanci nabízíme

  • diagnostiku a terapii vnitřních chorob
  • vyhledávání rizikových faktorů civilizačních nemocí (zejména ve vztahu k onemocnění srdce a cév)
  • provádení elektrokardiografii (EKG)
  • řešení metabolických poruch
  • poruchy imunity a chlamydiální infekce
  • komplexní vyšetření se stavovením podrobného vyšetřovacího plánu s možností návaznosti na špičková klinická pracoviště (echokardiografie, spirometrie, CT, magnetická rezonance, atd…)
  • v preventivním programu kompletně zpracujeme zdravotní mapy organismu včetně detekce rizikových faktorů nejzávažnějších civilizačních onemocnění a následných opatření v životosprávě  

interna@poliklinikaippavlova.cz

Info – pro zkvalitnění služeb jsme pro naše pacienty zřídili emailové adresy jednotlivých odborností. Na tyto emaily pište žádosti o předpis dlouhodobě užívaných léků. Recepty budou připraveny k vyzvednutí do 3 pracovních dnů na  recepci v přízemí. Vždy uvádějte jméno, příjmení, ročník narození, jméno ošetřujícího lékaře a léky, které potřebujete předepsat. V případě, že Vám již lékař nebude moci bez kontroly léky napsat budete vyzváni k objednání na vyšetření. Emailová adresa neslouží k objednání. Pro objednání u jednotlivých lékařů se prosím domluvte telefonicky nebo osobně. Děkujeme za pochopení

Upozorňujeme, že platnost receptu je 14 dnů. Při nevyzvednutí a opakovaném vystavení téhož receptu bude účtován administrativní poplatek 40kč. Maily neslouží pro objednání k vyšetření, nelze blokovat termíny do opětovného potvrzení.

Dotaz

Naši lékaři

MUDr. Bohumil Ždichynec, CSc.

MUDr. Janka Viechová, CSc.

Ordinační hodiny

MUDr. Bohumil Ždichynec, CSc.
PONDĚLÍ  
ÚTERÝ  
STŘEDA 7:00 - 16:00
ČTVRTEK  
PÁTEK 7:00 - 13:00
MUDr. Janka Viechová, CSc.
PONDĚLÍ 7:30 - 15:30
ÚTERÝ 7:30 - 15:30
STŘEDA 7:30 - 16:30
ČTVRTEK 7:30 - 15:30 
PÁTEK 7:00 - 14:30

Zdravotní sestra: Eva Pohanková, Gabriela Mecová

 

 

 

 

nevíte si rady?

neváhejte nás kontaktovat