Omlazení pleti obličeje a dekoltu metodou NatureCells lifting

Podkoží se za normálních okolností ztenčuje a s přibývajícími léty se na pleti projevuje ztrátou elasticity a vznikem vrásek. Díky moderní technologii zpracování tukové tkáně, které probíhá v superčistých prostorech tkáňového zařízení, nonenzymatickou metodou zpracování, je výsledný buněčný přípravek NatureCells celosvětově jedinečný a zachovává regenerační vlastnosti původní tkáně včetně plnohodnotných kmenových a podpůrných buněk, které jsou v buněčném přípravku ve vysoké koncentraci.

Kmenové buňky si zachovávají schopnost regenerace a ve spolupráci s dalšími podpůrnými buňkami přirozeným způsobem regenerace dokáží navrátit pleti mladistvější vzhled, zbavit únavy a další negativních projevů spojených s jejím stárnutím.

Proč omlazení buněčným přípravkem z vlastních kmenových buněk?

  • Šetrná metoda, využívající potenciál vlastního těla
  • Zpracování tukové tkáně probíhá v nejmodernějších prostorech superčistých sálů
  • Výkon je spojen s miniliposukcí, obvykle krajiny břicha
  • Oproti ošetření pleti plazmou (5x za rok) stačí jedna procedura
  • Unikátní kombinace s dalšími regenerativními metodami

Jak probíhá omlazení pleti buněčným přípravkem, NatureCells?

Vlastnímu zákroku předchází vyšetření lékařem, dermatologem, který zhodnotí stav pleti a na základně anamnézy a klinického nálezu doporučí další postup. Konzultace je bezplatná. Pokud je pacient vhodný pro tuto metodu a s postupem souhlasí, získá termín na liposukci. U tohoto ošetření se jedná o miniliposukci, která se provádí v lokální anestesii na operačním sále.

kmenove_bunky_do_textu.jpg

 

Při liposukci se krajina odběru znecitliví tumescencím roztokem, lékař odebere požadované množství tuku. Obvykle do 300 ml tukové tkáně. Odebraná tkáň je za sterilních podmínek dopravena do speciálních laboratoří ke zpracování do podoby koncentrovaného buněčného přípravku.

Pacient po liposukci odchází domů, vstupy po liposukci jsou miniaturní, ošetřují se pouze náplasťovým stehem. Nutné je nosit stahovací prádlo minimálně 5 týdnů. Aplikace buněčného přípravku se provádí pomocí mezoterapie a probíhá druhý den. Mesoterapie je injekční aplikace aktivních látek do střední vrstvy kůže, mikrojehličkami. Efekt je možné pozorovat již po týdnu, ale nejpatrnější bývá po třech měsících a přetrvává rok až dva.

Pro koho je metoda NatureCells lifting vhodná?

Omlazení buněčným přípravkem lze pro stimulaci kožních buněk provézt v oblasti obličeje, rukou i v oblasti dekoltu prakticky v jakémkoli věku.

Jak se chovat po omlazení pleti NatureCells?

Omlazení pleti se provádí ambulantně a nijak vás neomezuje v běžném životě. Všechny fáze ošetření s Vámi dermatolog pečlivě projde a dá Vám další tipy, jak efekt ošetření maximalizovat. Vhodné je omezit, lépe vyřadit na 6. týdnů alkohol, nesteroidní analgetika a držet se doporučení dermatologa.

 

cena 32 500 Kč obličej

cena 34 500 Kč ošetření obličeje, dekoltu

 

Telefon pro objednání na estetické procedury 606 023 390