Omlazení pleti obličeje a dekoltu metodou NatureCells lifting

Podkoží se za normálních okolností ztenčuje a s přibývajícími léty se na pleti projevuje ztrátou elasticity a vznikem vrásek. Metoda NatureCells (buněčným přípravkem SVF+NaturLift), obsahuje vlastní kmenové a podpůrné buňky z tukové tkáně ve vysoké koncentraci, si díky šetrné metodice zpracování, zachovává regenerační vlastnosti původní tkáně a dokáže navrátit pleti mladistvější vzhled, zbavit únavy a dalších negativních projevů spojených s jejím stárnutím. 

Proč omlazení metodou NATURECELLS z vlastních kmenových buněk?

  • šetrná metoda, využívající potenciál vlastního těla
  • zpracování tukové tkáně probíhá v nejmodernějších prostorech superčistých sálů
  • výkon je spojen s miniliposukcí, obvykle krajiny břicha
  • oproti ošetření pleti plazmou (5x za rok) stačí jedna procedura
  • unikátní kombinace s dalšími regenerativními metodami

Jak probíhá omlazení pleti metodou NatureCells?

Vlastnímu zákroku předchází vyšetření lékařem, dermatologem, který zhodnotí stav pleti a na základně anamnézy a klinického nálezu doporučí další postup. Konzultace je bezplatná. Pokud je pacient vhodný pro tuto metodu a s postupem souhlasí, získá termín na liposukci. U tohoto ošetření se jedná o miniliposukci, která se provádí v lokální anestesii na operačním sále.

kmenove_bunky_do_textu.jpg

 

Při liposukci se krajina odběru znecitliví tumescencím roztokem, lékař odebere požadované množství tuku. Obvykle do 300 ml tukové tkáně. Odebraná tkáň je za sterilních podmínek dopravena do speciálních laboratoří ke zpracování do podoby koncentrovaného buněčného přípravku.

Pacient po liposukci odchází domů, vstupy po liposukci jsou miniaturní, ošetřují se pouze náplasťovým stehem. Nutné je nosit stahovací prádlo minimálně 5 týdnů. Aplikace buněčného přípravku SVF+NaturLift se provádí pomocí mesoterapie a probíhá druhý den. Mesoterapie je injekční aplikace aktivních látek do střední vrstvy kůže, mikrojehličkami. Efekt je možné pozorovat již po týdnu, ale nejpatrnější bývá po třech měsících a přetrvává rok až dva.

Pro koho je metoda NatureCells lifting vhodná?

Ošetření metodou NatureCells (buněčným přípravkem SVF+NaturLift) je vhodné pro klienty prakticky v jakémkoliv věku, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí a podpořit pojivovou tkáň podkoží . Ošetření metodou NatureCells (buněčným přípravkem SVF+NaturLift), lze provézt v oblasti obličeje, rukou i v oblasti dekoltu.

Jak se chovat po omlazení pleti metodou NatureCells?

Omlazení pleti se provádí ambulantně a nijak vás neomezuje v běžném životě. Všechny fáze ošetření s Vámi dermatolog pečlivě projde a dá Vám další tipy, jak efekt ošetření maximalizovat. Vhodné je omezit, lépe vyřadit na 6 týdnů alkohol, nesteroidní analgetika a držet se doporučení dermatologa.

Cena ošetření metodou NatureCells lifting

  • ošetření obličeje 32 500 Kč
  • ošetření obličeje a dekoltu 34 500 Kč 

ošetření automatickým dávkovačem NEEDLE

Podívejte se, jak vypadá ošetření automatickým dávkovačem NEEDLE. Pro zobrazení videa klikněte zde.

Telefon pro objednání a konzultace: 606 023 390