Omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Jedná se o nechemickou přírodní metodu, která vede k podpoře a aktivaci podkoží, jež se za normálních okolností ztenčuje a s přibývajícími léty se na pleti projevuje ztrátou elasticity a vznikem vrásek.

Revoluční metoda omlazení pleti vlastní plazmou bohatou na destičky dokáže navrátit pleti mladší vzhled, zbavit ji únavy a dalších negativních projevů spojených s jejím stárnutím.

Benefity metody omlazení krevní plazmou bohatou na trombocyty

• používáme uzavřený systém pro zpracování krevní plazmy s deklarovaným počtem omlazujících buněk
  • šetrná metoda využívající potenciál vlastního těla
  • s procedurou máme dlouholetou klinickou zkušenost
  • lze kombinovat s dalšími regenerativními metodami

Jak probíhá omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Při omlazení vlastní plazmou bohatou na trombocyty dochází v podkoží ke stimulaci kožních buněk. Aplikace se provádí pomocí mezoterapie (injekční aplikace aktivních látek mikrojehličkami do střední vrstvy kůže). K bezbolestnému ošetření se používá lokální anestetikum v masti. Mast se aplikuje na kůži formou lokálního zábalu před podáním plazmy bohaté na krevní destičky a růstové faktory. Žilní krev se odebírá z loketní jamky (stejně jako v případě běžného odběru). Zpracování krve na speciálním přístroji trvá přibližně 10 minut. Celá procedura včetně aplikace zabere okolo 60 minut.

Před aplikací je potřeba projít bezplatnou konzultací se zkušeným lékařem či zkušenou lékařkou s dermatologickou specializací, kteří celý postup podrobně vysvětlí a provedou vyšetření pleti, případně doporučí další postup.

Po aplikaci dochází k nastartování regeneračních procesů. Zároveň se zpomaluje další stárnutí pokožky a nastartuje se produkce kolagenu. K omlazujícímu procesu dochází díky stimulaci kožních buněk, které se obnoví díky vlastním růstovým faktorům, jež působí jako vitaminová bomba. Pleť je již pár dnů po zákroku více vypnutá, hladká a plná života.

Pro koho je vhodné omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Ošetření krevní plazmou je vhodné pro klienty, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí, a to prakticky v jakémkoliv věku. Nejlepších výsledků dosahujeme ve věkové kategorii do 40 let. Pro stimulaci kožních buněk lze omlazení provést v oblasti obličeje, rukou i dekoltu. Pro lepší efekt se doporučuje aplikaci opakovat třikrát.

Jak se chovat po omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Omlazení pleti pomocí vlastní plazmy se provádí ambulantně a nijak vás neomezuje v běžném životě. Všechny fáze ošetření s vámi dermatolog pečlivě probere a dá vám další tipy pro maximalizaci efektu ošetření.

Automatický dávkovač NEEDLE

Aplikací krevní plazmy dokážeme zpomalit vypadávání vlasů a zpevnit jejich strukturu. Při aplikaci krevní plazmy nebo kmenových buněk v oblasti obličeje dokážeme zvýšit kvalitu kůže a zpomalit proces stárnutí. Díky unikátnímu dávkovači NEEDLE je aplikace prakticky bezbolestná, efektivní a bezpečná.

Podívejte se, jak vypadá ošetření automatickým dávkovačem NEEDLE, který se používá při aplikaci krevní plazmy.

Cena ošetření krevní plazmou se řídí aktuálním ceníkem