Podologické vyšetření se zhotovením individuální stélky do obuvi

Správné postavení nohou, je základem zdravého pohybu. Podologické vyšetření zahrnuje vyšetření pohledem, pohmatem a statické vyšetření nohou na podoskopu. Součástí vyšetření je vyšetření pohybového aparátu se zaměřením na řetězení chybných funkčních vzorců vycházejících z nohy a jejich korekci. Při vyšetření se posuzuje celkový stav chodidel, postavení palců a prstců. Dále odchylky v postavení hlezenních kloubů, postavení osy dolních končetin, kolen, posazení pánve a zakřivení páteře ve všech směrech. Obrazová dokumentace z vyšetřovacího přístroje - podoskopu se ihned individuálně vyhodnocuje. Výstupem je přesné zobrazení nášlapu, na základě kterého, v souladu s klinickým vyšetření, je navrhována výroba individuálních zdravotních stélek do obuvi. Na základě rozboru vadných pohybových stereotypů, se provádí zácvik korekčních rehabilitačních cviků.

Pokud máte pocit, že Vy nebo vaše děti sešlapávají nevhodně obuv, máte skoliózu či bolesti zad, rozdílnou délku končetin, poruchy žilního a cévního zásobení nohy, bolesti nohou či sportujete a potřebujete sportovní stélku do obuvi, objednejte se u nás.

Proč?

• protože obutá populace má tendenci ke vzniku statických deformit nohy
  • protože stav dokážeme společně s vámi změnit
  • protože je důležitá korekce neanatomického postavení nohy, potíže se směrem vzhůru řetězí

Co Vás čeká?

• kompletní podologické vyšetření, včetně statického záznamu plosky.
  • rozbor pohybové aktivity
  • zácvik individuální rehabilitace nohy na míru
  • individuální návrh ortopedické vložky
  • kontrolní vyšetření s kontrolou zhotovené vložky

Spolupráce jednotlivých oborů?

Spolupráce jednotlivých oborů je pro úspěšné řešení jednotlivých problému zásadní. Výhodou našeho pracoviště je, že disponujeme všemi spolupracujícímu odbornostmi ortoped, chirurg, dermatolog, diabetolog, fyzioterapeut, rehabilitační lékař a operační sál pod jednou střechou. Pokud potřebuje pacient návaznou péči, je celý proces velmi rychlý a pro pacienty komfortní.

Cena vyšetření

• podologické vyšetření + stélka dle výběru 1 500 Kč

Telefon pro objednání a konzultace

• Recepce Kartouzská: 257 321 593, 725 457 704