Rehabilitační lékař

 Terapeutický tým je tvořen rehabilitačním lékařem a vysokoškolsky vzdělanými odborníky fyzioterapie, kteří poskytují vysokou kvalitu péče. Fyzioterapii je možné absolvovat na základě rozpisu odborným lékařem nebo po vyšetření rehabilitačním lékařem.

Rádi bychom Vás informovali o přijetí nové rehabilitační lékařky MUDr. Ksenie Tkachenko od 1.11.2021. Paní doktorka bude k dispozici v ordinačních hodinách v pondělí a každé druhé úterý. Objednat se můžete na telefonním čísle 241 241 241.

Proč se u nás léčit?

  • poskytujeme komplexní péči v oblasti fyzioterapie a FBLR
  • krátké objednací termíny
  • meziooborová spolupráce
  • nabízíme individuální sestavení rehabilitačního plánu
  • komplexní rehabilitační péče postavená na kineziologickém rozboru
  • fyzikální procedury

Jaké služby poskytujeme?

Komplexní odborné vyšetření pohybového aparátu se stanovením diagnózy a sestavení léčebného plánu rehabilitačním lékařem.

V rámci plnění individuálního léčebného plánu se optimálně kombinují základní i speciální terapeutické postupy pohybové terapie, manuální techniky a prostředky fyzikální terapie za účelem odstranění obtíží či bolestí, optimalizace funkce a urychlení rekonvalescence, zvýšení kvality života a zdatnosti klienta. Důraz je kladen na instruktáž a poradenství o autoterapii, dále na ergonomii pracovního prostředí a celkový pohybový režim klienta.

Jako doplněk je možné využít různé druhy nadstandardní péče kinesio-taping, lymfodrenáž, akupunkturu, sestavení tréninkového plánu. Nabízíme individuálně vedená zdravotní cvičení na posílení hlubokého stabilizačního systému s prvky jógy.

OSTEOCENTRUM

Specializované pracoviště pro diagnostiku a léčení osteoporózy pod odborným vedením zkušeného ortopeda. K dispozici unikátní celotělový denzitometr s okamžitými výsledky. Možnost terénního měření v jiných ZZ či ordinacích lékařů pomocí mobilního ultrazvukového denzitometru Hologic QDR Horizon Wi.

Denzitometrie

Přístroj slouží k vyšetření osteoporózy, což je onemocnění charakterizované úbytkem kostní hmoty.

  • vyšetření celotělovým denzitometrem
  • vyšetření probíhá na poliklinice v Kartouzské ulici
  • ordinační hodiny ÚT 15:00 – 18:00, PÁ 11:00 - 13:00
  • hrazeno všemi zdravotními pojišťovnami

Upozorňujeme, že platnost receptu je 14 dnů. Při nevyzvednutí a opakovaném vystavení téhož receptu bude účtován administrativní poplatek 40 Kč.

Kontaktujte nás

Objednání: 224 919 259, 731 503 800

myslikova@poliklinikaipp.cz

Zobrazit na mapě

Návštěva je možná pouze po předchozím telefonickém objednání. Objednávejte se, prosím, mezi 8:00 - 13:00 hodinou, děkujeme.

Dotaz

Odesláním berete na vědomí zásady ochrany osobních údajů.

Naši lékaři

MUDr. Jan Vacek, PhD.

ORDINAČNÍ HODINY 

MUDr. Jan Vacek, PhD.
PONDĚLÍ  
ÚTERÝ  
STŘEDA 7:00 - 11:00
ČTVRTEK  
PÁTEK  

nevíte si rady?

neváhejte nás kontaktovat