Omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Jedná se o nechemickou přírodní metodu, která vede k podpoře a aktivaci podkoží, které se za normálních okolností ztenčuje a s přibývajícími léty se na pleti projevuje ztrátou elasticity a vznikem vrásek. Revoluční metoda omlazení pleti vlastní krevní plazmou dokáže navrátit pleti mladší vzhled, zbavit únavy a další negativních projevů spojených s jejím stárnutím.

Proč omlazení krevní plazmou?

  • šetrná metoda, využívající potenciál vlastního těla
  • používáme uzavřený systém pro zpracování krevní plazmy s deklarovaným počtem omlazujících buněk
  • dlouholetá klinická zkušenost
  • unikátní kombinace s dalšími regenerativními metodami

Jak probíhá omlazení pleti vlastní plazmou?

Při omlazení vlastní plazmou dochází v podkoží ke stimulaci kožních buněk. Aplikace se provádí pomocí mezoterapie. Mezoterapie je injekční aplikace aktivních látek do střední vrstvy kůže, mikrojehličkami. K bezbolestnému ošetření se používá lokální anestetikum v masti. Mast se před podáním plazmy obohacené o krevní destičky a růstové faktory aplikuje na kůži formou lokálního zábalu. Vitaminový koktejl získáme z žilní krve. Žilní krev se odebírá z loketní jamky, stejným způsobem, jako se provádí běžné odběry. Zpracování do podoby plazmy trvá na speciálním přístroji zhruba 10 minut. Celá procedura včetně aplikace zabere zhruba 60 minut.

Před aplikací je potřeba projít bezplatnou konzultací u zkušené lékařky s dermatologickou specializací, která Vám celý postup vysvětlí a provede vyšetření pleti, případně doporučí další postup. Po aplikaci dochází k nastartování regeneračních procesů. Zároveň se zpomaluje další stárnutí pokožky a nastartuje se produkce kolagenu. K omlazujícímu procesu dochází díky stimulaci kožních buněk, které se omladí díky vlastním růstovým faktorům, které působí jako vitaminová bomba. Pleť je již pár dnů po zákroku vypnutější, hladší a plná života.

 

Pro koho je vhodné omlazení pleti vlastní plazmou?

Ošetření krevní plazmou je vhodné pro klienty prakticky v jakémkoliv věku, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí. Omlazení vlastní plazmou lze pro stimulaci kožních buněk provézt v oblasti obličeje, rukou i v oblasti dekoltu. Aplikace pro lepší efekt se doporučuje třikrát opakovat.

Jak se chovat po omlazení pleti vlastní plazmou?

Omlazení pleti pomocí vlastní plazmy se provádí ambulantně a nijak Vás neomezuje v běžném životě. Všechny fáze ošetření s Vámi dermatolog pečlivě projde a dá vám další tipy, jak efekt ošetření maximalizovat.

Cena ošetření krevní plazmou

  • ošetření krevní plazmou 5 500 Kč/aplikace

Telefon pro objednání: 241 241 241